До парламенту проходять шість політичних сил, - дослідження

У майбутній український парламент впевнено проходять шість політичних сил: "Блок Петра Порошенко", Радикальна партія, "Опозиційний блок", "Народний фронт", "Самопоміч" і "Батьківщина". Про те свідчать результати соцопитування під назвою "Чесний вимір", яке провела група волонтерів на замовлення Інституту стратегічних досліджень проблем економіки України.

Як повідомила волонтер Інституту стратегічних досліджень проблем економіки України Ганна Гула, 23 жовтня одночасно у п'яти містах України - Києві, Львові, Запоріжжі, Харкові та Одесі було проведене опитування населення на тему: "За яку політичну силу ви проголосуєте 26 жовтня 2014 року?".

"Ми отримали такий загальний результат по 5 містам: "Блок Петра Порошенко" - 28,4%, Радикальна партія - 12,8%, "Опозиційний блок" - 10,7%, "Народний фронт" - 8,9%, "Самопоміч" - 8,3%, "Батьківщина" - 6,9%", - зазначила Гула.

Вона додала, що інші партії або не долають бар'єр 5%, або знаходяться в межах соціологічної похибки. За словами Гули, в опитуванні взяло участь понад 5 тис. респондентів.

У свою чергу, політолог, директор Інституту української політики Кость Бондаренко зазначив, що це дослідження підтверджує ті тенденції, які були опубліковані раніше. "Це дослідження лише підтверджує ті тенденції, які показують рейтинги, складені іншими соціологами. Я маю на увазі в першу чергу дві сенсації цих виборів в особі партії "Самопоміч" і "Опозиційний блок", які за всіма дослідженнями проходять в парламент", - зазначив Бондаренко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся