ru ua

В ОБСЄ спростували розголошення інформації про дислокацію сил АТО

В ОБСЄ спростували розголошення інформації про дислокацію сил АТО
В Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) спростували розголошення спостерігачами своєї моніторингової місії інформації про дислокацію сил антитерористичної операції.

В Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) спростували розголошення спостерігачами своєї моніторингової місії інформації про дислокацію сил антитерористичної операції. Про це заявив речник місії ОБСЄ в Україні Михайло Боцюрків, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми не розкриваємо позиції українських військових. Наші працівники звітували перед спільним комітетом з участю російської і української сторін. Наші звітності здійснюється нейтрально, неупереджено і найбільш акуратним способом... Ми не можемо приховувати якісь речі, чи йдеться про обстріл або виявленні озброєних людей", - сказав Боцюрків.

За його словами, місія ОБСЄ не завжди розуміє, де розташовані ті чи інші війська.

"Ті, хто там воює, з собою візиток не мають, і нам залишається тільки повідомляти про виявленні зброї", - підкреслив він.

"У нас є колеги в Маріуполі, була інформація про те, що 80% цієї групи є росіянами. Я перевірив: там тільки один росіянин", - уточнив спікер місії.

Нагадаємо, сьогодні в Раді національної безпеки і оборони України повідомили про фіксацію окремих випадків розголошення моніторинговою місією ОБСЄ даних про дислокацію сил АТО.