ua en ru

У Мінську почалося засідання контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі

У Мінську в будівлі "Президент-готелю" розпочалося чергове засідання тристоронньої контактної групи (Україна-ОБСЄ-Росія) з врегулювання ситуації на сході України

У Мінську в будівлі "Президент-готелю" розпочалося чергове засідання тристоронньої контактної групи (Україна-ОБСЄ-Росія) з врегулювання ситуації на сході України, передає кореспондент БЕЛТА.

Як повідомляється, у засіданні беруть участь представники самопроголошених республік - голова ЛНР Ігор Плотницький і прем'єр-міністр ДНР Олександр Захарченко. Представники самопроголошених утворень не стали коментувати журналістам сьогоднішню зустріч.

Українську сторону на зустрічі представляє екс-Президент України Леонід Кучма, бік Російської Федерації - посол Росії в Україні Михайло Зурабов.

Раніше в Мінську вже відбулися дві зустрічі контактної групи: 31 липня та 1 вересня 2014 р. На обох з них брали участь представники самопроголошених утворень, таких як ДНР. В ході вересневої зустрічі представники невизнаних республік обмінялися з українською стороною своїми пропозиціями мирного врегулювання ситуації в південно-східній частині України.

Також на цій зустрічі обговорювалися питання звільнення полонених і надання гуманітарної допомоги цивільному населенню територій, порушених протистоянням.