У Мінську домовилися про проведення виборів на Донбасі за стандартами ОБСЄ, - документ

Четвер 12 лютого 2015 12:19

На Донбасі будуть проведені місцеві вибори відповідно до стандартів ОБСЄ. Про це йдеться в комплексі заходів по виконанню мінських угод.

У документі значиться, що в перший день після відводу важкого озброєння, сторони повинні розпочати діалог про модальності проведення місцевих виборів відповідно до українського законодавства і законом України "Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей", а також про майбутнє режимі цих районів на підставі зазначеного закону.

"На підставі закону України "Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей" питання, що стосуються місцевих виборів, будуть обговорюватися і узгоджуватися з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей у рамках тристоронньої контактної групи. Вибори будуть проведені з дотриманням відповідних стандартів ОБСЄ під час моніторингу з боку БДІПЛ ОБСЄ", - йдеться в документі.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко відкидає автономію Донбасу.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся