ru ua

В Луганській обл. через бойові дії зупинили роботу всі шахти

У Луганській області через бойові дії зупинили роботу всі шахти.

У Луганській області через бойові дії зупинили роботу всі шахти. Про це повідомляє прес-служба ДТЕК.

"9 шахт ДТЕК у Луганській області (об'єднання Ровенькиантрацит і Свердловантрацит) змушені були зупинити видобуток вугілля у зв'язку з загрозою відключення від електропостачання. Евакуйовані були 3 тис. гірників", - йдеться в повідомленні.

У компанії пояснили, що зупиняти видобуток і виводити людей на поверхню довелося з-за того, що в результаті бойових дій сьогодні були пошкоджені 2 високовольтних ліній електропередачі, що належать НЕК "Укренерго". Єдиним джерелом електропостачання для всієї Луганської області з 12:30 до 17:32 була Луганська ТЕС.

Евакуація пройшла організовано, в штатному режимі. До усунення загрози знеструмлення шахти будуть працювати в режимі підтримки життєзабезпечення (провітрювання і відкачування води).

Нагадаємо, раніше, 11 липня, в Луганській області вже зупинили видобуток вугілля 4 шахти Червоний партизан, № 1-2 Ровеньківська, Луганська, № 71 Індустрія у зв'язку загибеллю шахтарів внаслідок вибуху автобуса і ведення бойових дій в безпосередній близькості від підприємства.

На сьогоднішній день видобуток вугілля не ведеться ні одним підприємством ДТЕК у Луганській області.

Зазначимо, вчора в результаті збройних зіткнень було знеструмлено Луганськ.

Раніше в.о. голови Луганської облдержадміністрації Ірина Верігіна повідомила, що в результаті руйнування терористами базової підстанції Луганська область було відключено від енергосистеми України.