У Криму з початку 2011 р. надходження від туристичного збору збільшились у 8 разів - до 4,2 млн грн

НовиниЕкономіка    22.08.2011 - 20:34

У Криму з початку року надходження від туристичного збору склали понад 4,2 млн грн, що в 8,4 разів більше, ніж від курортного збору за аналогічний період минулого року. Про це повідомила заступник голови ДПС в АР Крим Вікторія Мєшкова в ході засідання круглого столу на тему "Соціальна складова в роботі податкової служби - визначальний фактор в новій філософії діяльності ДПСУ", передає прес-служба ДПС в АРК.

За словами Мєшкової, "збір вже став істотним інструментом наповнення бюджетів і має чималий потенціал для збільшення".
Найбільші надходження по Ялтинському - 1,4 млн грн, Алуштинському та Євпаторійському регіонах - по 0,7 млн ​​грн.
"Сьогодні 109 територіальних громад акумулюють в своїх бюджетах туристичний збір, кошти якого будуть використані для розвитку їх інфраструктур. У першу чергу це поради, території яких віднесені до курортних зон", - уточнила заступник голови.
Заступник голови кримської податкової також нагадала, що з введенням Податкового Кодексу скоротилася кількість місцевих податків з 14 до 4. При цьому уточнила, що податок на нерухомість планується ввести з середини 2012 року.
Надходження до місцевих бюджетів ще двох місцевих зборів - збору за ведення деяких видів підприємницької діяльності та збору за місця для паркування транспортних засобів, склали відповідно 16,4 млн грн та 1,9 млн грн.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top