ua ru

У Криму хочуть завершити видачу паспортів РФ до 14 вересня

Голова Ради міністрів Криму Сергій Аксьонов доручив управлінню так званої федеральної міграційної служби Криму завершити видачу російських паспортів жителям Криму до виборів, які призначені на півострові на 14 вересня 2014 року.

Голова Ради міністрів Криму Сергій Аксьонов доручив управлінню так званої федеральної міграційної служби Криму завершити видачу російських паспортів жителям Криму до виборів, які призначені на півострові на 14 вересня 2014 року. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Радміну.

У свою чергу в.о. начальника управління так званої федеральної міграційної служби Криму Петро Ярош повідомив, що в Криму вже виготовлено і готове до видачі 93% від необхідної кількості російських паспортів. В день, за словами Яроша, жителям Криму видається від 4 до 6 тис. таких паспортів.

Нагадаємо, 18 березня 2014 Президент Росії Володимир Путін підписав угоду про приєднання Криму і Севастополя до Росії. Україна вважає це окупацією. ЄС і США не визнають Крим і Севастополь російськими територіями.