У Криму хочуть ввести вихідний на честь "референдуму" 16 березня

У Криму хочуть ввести вихідний день 16 березня в честь "референдуму" за приєднання півострова до Російської Федерації.

У Криму хочуть ввести вихідний день 16 березня в честь "референдуму" за приєднання півострова до Російської Федерації. Про це в ефірі радіостанції "Росія сьогодні" заявив голова "Державної ради" Криму Володимир Константинов, передає його прес-служба.

"Для нашої республіки це дуже знаменний день. Ми наближаємося до першої річниці, дуже важливо, щоб це свято стало республіканським. Ми обов'язково оголосимо цей день вихідним і гідно відзначимо його, оскільки він має для нас, так і для всієї Росії, дуже велике значення", - зазначив Константинов.

За його словами, кримчани допомогли росіянам "відчути себе великою нацією, гідною того, щоб з нею рахувалися і її поважали".

"Саме кримчани показали, що вони готові пожертвувати багатьом, але зробили це абсолютно законним способом", - підкреслив Константинов.

Нагадаємо, 16 березня 2014 р. в Криму пройшов так званий "референдум" за приєднання півострова до Росії. За заявою "комісії", за приєднання Криму до РФ проголосували близько 95% кримчан.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся