У Криму будуть штрафувати за відмову брати участь у переписі населення, - ЗМІ

У Криму за відмову брати участь у переписі населення штрафуватимуть.

У Криму за відмову брати участь у переписі населення штрафуватимуть. Про це повідомляє "Громадське радіо".

Перед початком перепису населення в Криму і Севастополі уряд, за ініціативою російського статистичного управління, вніс поправки в закон "Про Всеросійської перепису населення". Поправки передбачають введення штрафів у розмірі від 100 рублів до 300 рублів за відмову брати участь у перепису, за заповнення всіх полів анкети та за надання працівникам служби Росстату невірних даних про себе.

За словами гендиректора Всеросійського центру вивчення громадської думки Валерія Федорова, введення штрафів "відмовників" - давня мрія Росстату, чиєю головною метою є підвищення дисципліни при проведенні перепису.

При цьому Федоров сумнівається, що така міра, як штраф, виявиться досить ефективною в налагодженні дисципліни перепису. На його думку, основна причина цього лежить у недостатньому фінансуванні перепису і некоректний підбір запитань.

Нагадаємо, 18 березня 2014 р. Президент Росії Володимир Путін підписав договір про приєднання Криму й Севастополя до Росії. Влади України вважають Крим і Севастополь тимчасово окупованими українськими територіями.

6 серпня влади Криму створили спеціальну комісію, яка забезпечить проведення перепису населення на півострові з 14 по 25 жовтня 2014 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся