В Китаї в червні індекс PMI знизився до 50,2

У Китаї в червні 2012 р. індекс PMI (Purchasing Managers's Index, індекс менеджерів із закупівель) знизився до 50,2 порівняно з 50,4 в травні поточного року. Про це говориться в повідомленні Національного статистичного бюро, передає Reuters. У червні PMI досяг свого семимісячного мінімуму. Проте реальне значення індексу виявилося вище прогнозованого - влада припускала, що PMI в червні може скласти 49,8.

"Знижується кількість замовлень і обсяг інвестицій. Це доводить, що існує велика кількість чинників, які впливають на виробництво. Відновлення промислового зростання займе час", - говориться в заяві китайських статистиків.

Незалежні аналітики пророкують, що економіка Китаю в 2012 р. виросте на 8,2% у річному вирахуванні. Це стане найгіршим показником за 13 років.

Зазначимо, що індекс PMI є одним з індикаторів стану економіки. Він вимірюється за 100-бальною шкалою. Величина індексу менше 50 пунктів свідчить про рецесії, більше 50 - про зростання економіки.

Нагадаємо, згідно з прогнозами експертів, зростання ВВП Китаю в II кварталі 2012 р. може скласти менше 7%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся