У київських Бортничах госпіталізовані 45 осіб з отруєнням водопровідною водою, - КМДА

У київських Бортничах госпіталізовані 45 осіб з отруєнням водопровідною водою, - КМДА
Джерело фото:telegraf.com.ua

У Києві в мікрорайоні Бортничі у Дарницькому районі госпіталізовано 45 осіб з отруєнням водопровідною водою. Про це повідомили у прес-службі КМДА.

В даний час проводяться заходи з дезінфекції водогону, який забезпечує подачу води населенню Бортничів. "Київською міською державною адміністрацією спільно Дарницькою райдержадміністрацією та Державною СЕС проведена ретельна перевірка на предмет пошуку можливого джерела і факторів передачі гострої кишкової інфекції, яка стала причиною госпіталізації близько 45 жителів Бортничів. Зокрема, проведено обстеження осередків інфекційних захворювань", - йдеться в повідомленні.

За попередніми результатами перевірок встановлено, що можливим фактором зараження стала вода, якої населення забезпечується від комунального локального водопроводу Верхніх Бортничів, що знаходиться на балансі ПАТ АТ "Київводоканал".

Фахівцями столичної СЕС проведено відбір води для дослідження за бактеріологічними та фізико-хімічними показниками. Прийнято рішення про проведення дезінфекції водопроводу і артезіанських свердловин.

Протягом дезінфекції жителі будуть забезпечені привізною водою в повному обсязі. Щодня "Київводоканал" буде поставляти в мікрорайон Бортничі чотири автоцистерни питної води.

У зв'язку з розташуванням на території мікрорайону двох дитячих навчальних закладів (ДНЗ №790 за адресою: вул. Леніна, 20, ДНЗ №792 за адресою вул. Леніна, 49), на час проведення профілактичних заходів, рекомендується призупинити роботу даних установ.

Нагадаємо, в листопаді 2014 р. мер столиці Віталій Кличко заявляв про те, що в Києві готується до реалізації проект з поліпшення якості водопровідної води.

Раніше, 24 жовтня, "Київводоканал" створив дирекцію з реконструкції Бортницької станції аерації.

Читайте нас в Google News та підписуйтесь

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся