У Києві завтра планується проведення мітингів за участю 35 тис. чоловік, - Поліщук

У Києві завтра, 14 жовтня, планується проведення численних акцій протесту і мітингів за участю близько 35 тис. чоловік. Про це РБК-Україна повідомив керівник управління зв'язків із громадськістю ГУ МВС Києва Володимир Поліщук.
"Проводити акції протесту і мітинги завтра подали заявки такі організації: громадське об'єднання "Християнська Україна" за участю 500 демонстрантів планує провести мітинг із 12:00 до 20:00; всеукраїнська "Чорнобильська народна партія" за участю 5 тис. чоловік планують мітингувати з 10:00 до 14:00 під Верховною Радою України; всеукраїнське об'єднання "Свобода" подало заявку на проведення концерту на Михайлівській площі за участю 5 тис. чоловік, а також на проведення мітингу біля пам'ятника Шевченко за участю 20 тис. чоловік і маршу до Михайлівської площі; київська міська організація "Українська народна партія" за участю 300 чоловік планує провести мітинг біля Софіївського собору з 11:30 до 14:30; Комуністична партія України мітингуватиме біля пам'ятнику Леніна; "Конфедерація праці України" за участю 1 тис. 500 чоловік планують провести акцію від Бессарабського ринку до Європейської площі", -розповів Поліщук.
За його словами, за громадським порядком під час цих акцій слідкуватимуть близько 2 тис. працівників київської міліції, а також у разі необхідності можуть бути застосовані резерви.
"Поки що судових заборон на проведення вказаних масових акцій немає, але міліція буде ініціювати заборону на проведення акцій вулицею Хрещатик, бо існують численні скарги громадян", - додав Поліщук.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся