У Києві в новорічні свята збільшать кількість автобусів і тролейбусів на маршрутах

НовиниСуспільство    27.12.2012 - 17:18

КП "Київпастранс" у новорічні свята збільшить кількість автобусів і тролейбусів на маршрутах. Як повідомляє прес-служба компанії, збільшення кількості рухомого складу наземного громадського транспорту буде зроблено з метою забезпечення міських пасажирських перевезень на час святкування Нового року та Різдва Христового.

Так, 31 грудня з 20:00 кількість автобусів, тролейбусів і трамваїв на маршрутах буде збільшено відповідно до пасажиропотоку.

У ніч з 31 грудня на 1 січня роботу наземного громадського транспорту буде продовжено до 4:30. Крім того, роботу окремих маршрутів також будуть організовані і після зазначеного часу зі збільшеними інтервалами руху.

На період проведення святкових заходів на Хрещатику і Майдані Незалежності робота автобусів № 24 буде організовано за скороченим маршрутом - "Музей історії ВВВ - Європейська площа".

Також 7 і 19 січня 2013 р. у відповідності до пасажиропотоку буде збільшено кількість рухомого складу наземного громадського транспорту на автобусних, тролейбусних і трамвайних маршрутах.

У "Київпастрансі" також повідомили, що з 1 по 13 січня (включно) 2013 р. електропоїзда кільцевої міської електрички курсуватимуть згідно з графіком вихідного дня. Робота спеціальних автобусних маршрутів № 59, 60, 61, тролейбусного маршруту № 28 і трамвайних маршрутів № 4, 5 буде узгоджена з графіком роботи міської електрички.

Читайте також: У Києві в новорічну ніч громадський транспорт їздитиме довше

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top