У Києві суд повернув громаді 1,8 га землі вартістю 12 млн грн на Лісовому масиві

У Києві суд повернув громаді 1,8 га землі вартістю 12 млн грн на Лісовому масиві

Київський апеляційний господарський суд підтримав позицію прокуратури Деснянського району та залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким 1,8 га землі вартістю майже 12 млн грн на вул. Попудренка повернуто з незаконного користування громаді столиці. Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури міста Києва.

Встановлено, що у 2001 р. між Київрадою та приватним товариством, що займається виробництвом парфумерних та косметичних засобів, було укладено 10-річний договір оренди ділянки площею 1,8 га та вартістю майже 12 млн грн на Лісовому масиві у столиці для будівництва та експлуатації виробничого комплексу.

Згодом, рішенням Київради без погодження з Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища, в договір були внесені суттєві зміни. Так, приватне товариство набуло право на зведення на цій території не виробничого комплексу, а багатофункціонального торговельно-розважального та готельно-офісного комплексу з підземним паркінгом. Крім того, строк дії договору оренди було незаконно подовжено до 25 років.

У зв'язку з виявленими порушеннями прокуратура Деснянського району звернулася до суду з вимогою визнати недійсними зазначене рішення Київради та укладений на його підставі договір оренди.

У грудні минулого року Господарський суд задовольнив позовні вимоги прокуратури в повному обсязі. Суд апеляційної інстанції залишив це рішення без змін.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся