ru ua

У Києві сьогодні перекриють рух транспорту на Хрещатику і Майдані

У Києві увечері 21 листопада перекриють рух транспорту на Хрещатику і Майдані Незалежності.

У Києві увечері 21 листопада перекриють рух транспорту на Хрещатику і Майдані Незалежності. Про це йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

"Київська міська державна адміністрація підтримала ініціативу Міністерства культури України щодо проведення культурно-патріотичної акції "Пісня свободи" до дня Гідності та Свободи на Майдані Незалежності 21 листопада з 17 до 22 годин. У зв'язку з цим буде перекрито рух автотранспорту на Майдані та вул. Хрещатик (на відрізку від вул. Прорізної до вул. Інститутської)", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що відповідальність за підготовку, проведення і фінансування "Пісні свободи" покладено на Державне комерційне підприємство "Український культурний центр".

Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають рік з початку подій на Майдані Незалежності, коли увечері 21 листопада 2013 р. там зібралися декілька сотень активістів з протестом проти рішення Кабміну Миколи Азарова відкласти підписання угоди про асоціацію України з Євросоюзом. Незабаром ця акція протесту переросла у всеукраїнську масову і отримала назву "Євромайдан".