ua en ru

У Києві призвали 1,5 тис. військовозобов'язаних, - КМДА

У Києві для проходження служби призвали 1 тис. 588 військовозобов'язаних, з них 342 - офіцери.

У Києві для проходження служби призвали 1 тис. 588 військовозобов'язаних, з них 342 - офіцери. Про це заявив військовий комісар м. Києва полковник Володимир Кидонь під час доповіді Київському міському голові Віталію Кличку, повідомила прес-служба КМДА.

Кидонь також повідомив, що військовий батальйон, що був сформований з військовозобов'язаних 12-ої зони, у якій знаходиться Київ, проходить службу у зоні АТО.

Під час зустрічі з Кличком військовий комісар також доповів, що штаб 12-ої зони територіальної оборони працює у цілодобовому режимі.

В свою чергу, Кличко зазначив, що територіальна оборона має посилити охорону стратегічних об'єктів у столиці, зокрема, охорону мостів та транспортних магістралей.

"Охорона мостів зараз набуває особливого значення, адже сепаратисти та групи диверсантів намагаються дестабілізувати ситуацію у всій країні. На сході вони вже підривають мости, розуміючи, що не зможуть виграти. Подібна ситуація у столиці може призвести до жахливих наслідків", - наголосив Віталій Кличко.