У столиці буде створено Департамент екології, - Київрада

У Київській міській державній адміністрації буде створений Департамент екології та охорони природніх ресурсів. Про це заявив голова постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики Денис Москаль, повідомляє прес-служба "Партії зелених України".

За словами Москаля, постійна комісія Київради з питань екологічної політики схвалила проект рішення, що передбачає створення Департаменту екології та охорони природних ресурсів.

"У зв'язку із реформуванням галузі на загальнодержавному рівні столичному управлінню екології передано низку функцій, які раніше виконував підрозділ Міністерства екології. Зокрема, проведення державної екологічної експертизи, погодження проектів землеустрою, містобудівної документації, видача дозволів на користування надрами. Щоби управління екології могло належним чином виконувати ці обов'язки, йому необхідно повернути права юридичної особи, створивши відповідний департамент, і затвердити необхідний штатний розпис", - наголосив Москаль.

Повідомляється також, що створення Департаменту екології як окремого структурного підрозділу зі статусом юридичної особи передбачено постановою Кабінету міністрів України від 28 січня 2013 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся