У Києві близько 95% таксистів працюють без дозвільних документів, - Укртрансінспекція

У Києві близько 95% таксистів здійснюють перевезення пасажирів без дозвільних документів.

У Києві близько 95% таксистів здійснюють перевезення пасажирів без дозвільних документів. Про це повідомляє прес-служба Укртрансінспекції.

"У Києві працює близько 20 тис. транспортних засобів, що працюють в режимі таксі, з них, на жаль, лише близько 3 тис. здійснюють перевезення в рамках законодавства. За два тижні відпрацювання складено понад 130 актів порушень вимог Закону України "Про автомобільному транспорті" і понад 60 протоколів про адміністративні порушення", - розповів начальник територіального органу Укртрансінспекції у Києві Олександр Гринюк.

Він повідомив, що під час рейдових перевірок інспекція створює список підприємців-порушників, які будуть включені в планові перевірки за місцезнаходженням суб'єктів господарювання. Планові перевірки будуть проводитися вже спільно з податковими органами.

"Основна мета - легалізувати ринок перевезень. Тільки подолавши перевізників, які здійснюють свою діяльність без необхідних документів, не сплачуючи державі ні копійки податків, створюючи несумлінну конкуренцію " законним підприємствам, ми зможемо забезпечити надання безпечних, комфортних послуг пасажирам і довести ринок таксі до європейських стандартів", - зазначив Гринюк.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся