ru ua

У Києві на Позняках більше 60 будинків будуть опалюватися цієї зими за рахунок сміттєспалювального заводу

У Києві завдяки новим енергозберігаючим технологіям, впровадженим на сміттєспалювальному заводі "Енергія", більше 60 будинків житлового масиву Позняки будуть підключені до опалення та гарячої води в опалювальний період. Про це сьогодні на брифінгу заявив Київський міський голова, голова КМДА Віталій Кличко, передає прес-служба мера.

"Ми перебуваємо на сміттєспалювальному заводі "Енергія". Сьогодні тут впроваджено технології, які дозволяють не тільки спалювати сміття, але й використовувати енергію, яка раніше викидалася в атмосферу, для обігріву житлових будинків. Завдяки цьому понад 60 будинків житлового масиву Позняки будуть підключені до опалення і гарячої водив опалювальний період. І це в умовах, коли завод завантажений не на 100%. Якщо підприємство працюватиме на повну потужність, то зможе опалювати більш 100 будинків", - зазначив Кличко.

Київський міський голова оглянув завод і, зокрема, перемичку з новою бойлерною заводу. Будівництво та запуск перемички, крім збільшення обсягів термічного знешкодження відходів, забезпечить економію газу на столичних ТЕЦ. Реалізація проекту дозволить знизити витрати газу на 15 млн кубометрів на рік. Крім того, проект дозволить заводу забезпечити Позняки гарячою водою влітку.

Нагадаємо, київська влада запускає GPS-моніторинг перевізників побутових відходів.