ru ua

У Києві на маршруті кільцевої електрички відкриють дві додаткові зупинки "Київська-Русанівка" та "Протасів Яр"

У Києві на маршруті міської кільцевої електрички відкриють дві додаткові зупинки "Київська-Русанівка" та "Протасів Яр". Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Костюк, повідомила прес-служба КМДА.

Вказані платформи було вирішено реконструювати на численні прохання киян. Згідно з проектом заплановано проведення робіт із будівництва та реконструкції підходів, під'їздів та залізничних платформ, облаштування квиткових кас, інженерного забезпечення, а також будівництво пішохідних мостів тощо.

Крім того, паралельно розробляються зміни в схемі руху наземного пасажирського транспорту, аби із введенням в експлуатацію цих станцій організувати підвезення пасажирів тролейбусами чи автобусами.

"Наразі наші фахівці здійснюють розробку проектно-кошторисної документації. Роботи розпочнуться після затвердження всіх необхідних документів та погодження виконання будівельних робіт на земельних ділянках, що перебувають у користуванні Державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця", - заявив Костюк.