ua en ru

У Києві міліція розшукує чоловіка, який сьогодні здійснив хибне повідомлення про мінування залізничного вокзалу

11:23 02.07.2013 Вт
1 мин

У Києві міліція розшукує чоловіка, який сьогодні здійснив хибне повідомлення про мінування залізничного вокзалу. Про це повідомляє прес-служба Управління МВС України на Південно-Західній залізниці.

Так, близько 7:00 правоохоронцями було отримано телефонне повідомлення про замінування київського залізничного вокзалу. Чоловік назвав своє ім'я, повідомив, що вокзал заміновано, та поклав слухавку. Протягом 25 хвилин з вокзалу евакуювали близько півтори тисячі пасажирів та 60 представників обслуговуючого персоналу. Вибухівку фахівці не виявили. Згідно з діючим законодавством за подібні дії передбачене покарання у вигляді позбавлення волі строком до шести років.

Наразі проводяться заходи по встановленню та затриманню чоловіка, який здійснив хибне повідомлення, розпочато досудове розслідування.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: