У Києві чиновник Святошинської РДА завдав збитку бюджету на 4,9 млн грн

НовиниЕкономіка    24.08.2011 - 09:05


Відділом по боротьбі з економічними злочинами Святошинського райуправління столичної міліції зібрані матеріали щодо керівника одного з підрозділів Святошинської РДА. Правоохоронцями встановлено, що 9 листопада 2007 р. підпорядкованою йому структурою оголошено про плановану реконструкцію нежитлового приміщення, де збиралася розміститися одна з районних державних установ. На проведення реконструкції був організований тендер, визначені фірму-переможця і укладений з ним договір на виконання робіт. Вартість цих робіт була оцінена майже в 15 млн грн. Про це повідомляє прес-служба ВЗГ ГУМВС України в Києві.

Протягом періоду з 2007 по 2010 р. фірма-реконструктор, як свідчать довідки про виконаних роботах, оприбуткувала з отриманої суми майже 9 млн. Але в подальшому була проведена перевірка відповідності обсягів виконання взятих будівельниками зобов'язань підписаних актів прийому-передачі виконаних робіт. Результати виявили суттєве завищення обсягів виконаних робіт. Експертиза встановила розмір їх реальної вартості лише в 4 млн грн.

В ході опитування держслужбовець Святошинської РДА зізнався, що акти приймання обсягів виконаних робіт з реконструкції об'єкта він підписував, будучи добре обізнаний про дану невідповідність. Таким чином, був виявлений факт зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі фінансові наслідки для Святошинської РДА. Сума збитку становить 4,9 млн грн, що більш ніж в 250 разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

За зібраними матеріалами прокуратурою Святошинського району відносно держслужбовця порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364 і ч.2 статті 366 Кримінального кодексу України.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top