Казахстан провів термінові реформи через труднощі, що виникли внаслідок українсько-російської кризи

Середа 06 серпня 2014 17:36
Глава Казахстану Нурсултан Назарбаєв відновив Міністерство енергетики через зупинку гігантського родовища нафти і на тлі колапсу експорту в Україну і в постраждалу від санкцій Росію.

Глава Казахстану Нурсултан Назарбаєв відновив Міністерство енергетики через зупинку гігантського родовища нафти і на тлі колапсу експорту в Україну і в постраждалу від санкцій Росію. Про це повідомляє агентство Reuters.

Як повідомляє агентство, Міненерго буде укріплено за рахунок передачі йому функцій Міністерства охорони навколишнього середовища і Міністерства індустрії і нових технологій.

"Незрозуміло: нафта і газ в одному місці, тверда енергетика - в іншому, електролінії - в третьому, атомна енергія - в четвертому. І нічого не зрозумієш. Тому... настав час зосередити енергетику в одних руках", - аргументував Назарбаєв переформатування відомств.

Як повідомляється, на посаду глави Міненерго призначений соратник глави Казахстану Володимир Школьник.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся