У Калуші російський "Лукойл" готує до пуску два спільні підприємства

П'ятниця 23 липня 2010 18:05

У Калуші російський "Лукойл" готує до пуску два спільні підприємства. Як повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА, сьогодні голова ОДА Михайло Вишиванюк разом з представниками ВАТ "Лукойл" Російської Федерації - першим заступником начальника головного управління з нафтопереробки і нафтохімії Михайлом Антоновим і заступником начальника цього ж управління Мойсеєм Гершбергом побували у Калуші, де ознайомилися з ходом підготовки до пуску виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом та ходом будівництва виробництва полівінілхлориду суспензійного.
За словами М.Вишиванюка, "загальна сума інвестицій у ці два виробництва, які дадуть калушанам нові робочі місця, майже 350 млн дол.".
Як зазначили у прес-службі ЗАТ "Лукор", планується пуск виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом на 17 вересня, а виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом - 25 грудня цього року.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся