У Каїрі поліція розганяє демонстрантів під час звернення Президента Єгипту до народу
У Каїрі на площі Тахрір поліція сльозогінним газом розганяє опозиційних демонстрантів, які вимагають відставки демократично обраного Президента Мохаммеда Мурсі, повідомляє телеканал Al-Arabiya. Сам Мурсі в цей час виступив з промовою перед своїми прихильниками, присутніми біля президентського палацу.
Президент Єгипту, якого супротивники вже називають самопроголошеним фараоном, заявив, що всі його рішення спрямовані на досягнення політичної і економічної стабільності в країні. "Я борюся за всіх єгиптян і ніколи не зраджу інтереси синів Єгипту", - проголосив Мурсі. За його словами, він хоче добитися незалежності всіх гілок влади, однак для цього необхідно усунути корумповані елементи в судах.
Напередодні Мурсі видав указ, за яким будь-які рішення Президента не можуть бути оскаржені в суді, до тих пір, поки не буде обраний новий парламент країни. Опозиція сприйняла цей указ як "контрреволюційний", що повертає країну до часів диктатури. У різних містах Єгипту пройшли стихійні акції протесту проти Мурсі і правлячої партії "Брати-мусульмани". За даними державного телебачення Єгипту, в зіткненнях між прихильниками і супротивниками влади є поранені.