ua en ru

В.Хомутинник: Зміни до Податкового кодексу в першому читанні будуть прийняті наступного тижня

Зміни до Податкового кодексу в першому читанні будуть прийняті наступного тижня. Таку думку висловив голова комітету ВР з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Віталій Хомутинник, передає кореспондент РБК-Україна.
"Законопроекти, як урядовий, так і альтернативний, знаходяться на розгляді у нашому комітеті... Законопроект №8521 (урядовий) ми маємо включити в порядок денний цієї сесії. У наступний вівторок ми маємо проголосувати для включення його у порядок денний сесії, і після цього, в середу, можемо розглянути на комітеті, і передати на розгляд до парламенту. Якщо буде виконана вся процедура, то наступного тижня, ми маємо прийняти його у першому читанні", - сказав він.
В свою чергу, президент академії фінуправління при Міністерстві фінансів, колишній заступник міністра фінансів Тетяна Єфименко зазначила, що Податковий кодекс необхідно доопрацювати в частині спрощення адміністрування податку на прибуток. Вона зазначила, що в Україні, час, який витрачають підприємці на адміністрування цього податку втричі більший, ніж в європейських країнах, що суттєво стримує приплив іноземних інвестицій.