ru ua

В готелі "Дніпро" на Хрещатику виявили невідому хімічну речовину

В підвалі готелю "Дніпро" вул. Хрещатик, 1 /2 в Києві працівники ДержНС виявили невідому хімічну речовину.

В підвалі готелю "Дніпро" вул. Хрещатик, 1/2 в Києві працівники ДержНС виявили невідому хімічну речовину. Про це повідомила прес-служба ГУ ДержНС України у м. Київ.

Згідно з повідомленням, 9 липня о 4:29 працівники готелю по вул. Хрещатик, 1/2 повідомили рятувальникам, що у підвальному приміщенні їх закладу відчувається їдкий хімічний запах.

"На місці з'ясувалося, що у цьому підвалі раніше була хімчистка, однак власники незадовго до появи хімічного запаху виїхали, залишивши залізні ємкості із хімрозчином. Через надмірну вологу у підвальному приміщенні цілісність однієї з ємкостей була порушена іржею. Коли у бочку потрапила вода, розпочалася хімічна реакція, внаслідок якої ємність сильно нагрілася і пішов сильний їдкий дим", - йдеться у повідомленні.

Рятувальники провели заміри повітря, а не виявивши вмісту небезпечних речовин в повітрі, відкрили ємність та засипали всередину суміш будівельного піску та соди. Таким чином хімічна речовина перестала диміти та нагріватися.

"Рятувальники порадили адміністрації готелю якнайшвидше позбутися ємності, оскільки не встановлено, що у ній знаходиться, та яку загрозу ця хімречовина може становити для людей", - йдеться у повідомленні ДержНС.