ru ua

У Держкомтелерадіо ініціюють заборону трансляції російської поп-музики в українському ефірі

У Державному комітеті телебачення та радіомовлення України ініціюють заборону трансляції російської поп-музики в українському ефірі.

У Державному комітеті телебачення та радіомовлення України ініціюють заборону трансляції російської поп-музики в українському ефірі. Про це заявив директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо Богдан Червак, передає його прес-служба.

"Ефір багатьох вітчизняних телерадіокомпаній, особливо ФМ-радіостанцій, практично не зазнав змін, як і раніше, перенасичений розважальними програмами. Неприйняття викликає той факт, що їх програмне наповнення базується переважно на виступах російських так званих "зірок", багато з яких заплямували себе публічною підтримкою агресивною, загарбницької політики Путіна, не приховують своєї ненависті до нашої Батьківщини, і проти яких введені санкції", - зазначив Червак.

На його думку, контент вітчизняних ЗМІ повинен відображати реальну ситуацію війни та прагнення України інтегруватися в європейське співтовариство.

"Власники телерадіокомпаній не мають відсторонюватися від програмної політики своїх ЗМІ, а докласти зусиль, щоб вона відповідала не тільки їх особистим економічним інтересам, але й інтересам українського народу і його держави", - підкреслив Червак.

Він зазначив, що дана проблема повинна потрапити в поле зору Нацради з питань телебачення та радіомовлення.