У ЄС обмежили частку використання як пального для легкових і вантажних авто до 5,5%

Влада Європейського союзу (ЄС) ухвалили рішення обмежити частку використання біоптопліва як пального для легкових і вантажних автомобілів до 5,5%. Про це повідомляє "Росія 24".

Європейський парламент проголосував за обмеження частки використання біопалива на основі продовольчих культур до 5,5% від загального обсягу палива, яке використовується в транспортному секторі.

При цьому, зовсім нещодавно в ЄС планували активізувати розробку біопалива. Була офіційно поставлена мета: до 2020 р. використання біопалива у транспортних засобах повинно збільшитися до 10%.

Однак, згодом в ЄС дійшли висновку, що виробництво біопалива з продовольчих культур таки може призвести до зростання цін на їжу. Крім того, також з'явилися побоювання, що біопаливо є далеко не таким "екологічно чистим", як передбачалося раніше.

Читайте також: Евроавтопром критикує боротьбу ЄС з вихлопами

У Європі як і раніше хочуть збільшити частку використання відновлювальних джерел до рівня в 10% до 2020 р. Однак тепер, це планується зробити за рахунок збільшення частки електромобілів і біопалива на основі непродовольчих культур (яке поки не отримало широко поширення).

Фінальне голосування в європейському парламенті щодо зміни законодавства з використання біопалива відбудеться у вересні.

Перед тим як нові норми будуть остаточно схвалені в рамках всього ЄС, вони повинні бути схвалені Європейською радою, який складається з лідерів країн-членів ЄС.

Нові правила, швидше за все, приведуть до скорочення загального фінансування сегмента виробництва і розробки біопалива в Європі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся