У Донецьку обл. доставлена партія теплих речей і будматеріалів від ООН, - ДонОДА

НовиниСуспільство    09.10.2014 - 17:15
Сьогодні представники Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців доставили в Донецьку область теплі речі і будматеріали для людей, постраждалих в результаті бойових дій у регіоні.

Сьогодні представники Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців доставили в Донецьку область теплі речі і будматеріали для людей, постраждалих в результаті бойових дій у регіоні. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Донецької облдержадміністрації.

"Представники ООН на чолі з керівником представництва УВКБ оон в Україні, Молдові та Білорусі Олдрихом Андрисеком доставили в Святогірськ, де в пансіонаті "Славяногорский" проживають тимчасові переселенці, тисячі теплих ковдр і 400 одиниць теплого одягу для жінок, чоловіків і підлітків", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, крім теплих речей представники ООН привезли в Донецьку обл. 50 упаковок спеціального будівельного брезенту, з допомогою якого можна швидко відновити десять тисяч квадратних метрів покрівлі у постраждалих будинках. Це дозволить частини переселенців швидше повернутися в свої будинки. Вантаж доставили в селище Семенівка та місто Сіверськ Артемівського району.

Нагадаємо, 1 серпня УВКБ ООН і ДонОДА підписали меморандум про надання допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top