ua en ru

В Донецьку розблоковано рух транспорту в бік Авдіївки, Авдотьїно і Ларине

В Донецьку розблоковано рух транспорту в бік м. Ясинувата і селищ Авдіївка, Авдотьїно і Ларине

В Донецьку розблоковано рух транспорту в бік м. Ясинувата і селищ Авдіївка, Авдотьїно і Ларине. Про це повідомила прес-служба мерії м. Донецька.

"У ході переговорів вдалося відновити рух автотранспорту по вул. Артемівської від шляхопроводу по вул. Гірській до АЗС "Маршал", за Моспинскому шосе, виїзди з міста в бік п. Авдіївка і м. Ясинувата. Це дозволило відновити рух тролейбуса маршруту №18 за Київським проспектом до шахти "Путилівська", - йдеться в повідомленні.

Крім того, як повідомляється, сьогодні вдалося розблокувати рух транспорту в бік селищ Авдотьїно і Ларине, що "дозволило забезпечити нормальну роботу спецтехніки, що забезпечує вивезення твердих побутових відходів на Ларинський полігон".

Крім того, як наголошується, в міській лікарні № 18 та міській дитячій лікарні №1 зараз наводиться порядок, повертаються документи та обладнання, і з завтрашнього дня фахівці лікувальних заклади почнуть роботу.

У продовольчих магазинах є всі основні групи товарів, в тому числі соціально значущі товари першої необхідності.

"Під контролем ситуація з постачання борошна з держрезерву на хлібозаводи міста", - зазначає мерія Донецька.

Разом з тим, тривожною залишається ситуація зі злочинністю на території міста.

"З 2 по 9 червня зареєстровано 2201 заяву, 32 пограбування, 26 незаконних заволодінь автотранспортом. За всіма випадками порушені кримінальні справи і правоохоронцями проводяться слідчі дії", - йдеться в заяві.