ru ua

У Донецькій обл. через бої залишаються знеструмленими 34 населених пункти

За даними компанії ДТЕК, у Донецькій області через бої залишаються знеструмленими 34 населених пункти.

За даними компанії ДТЕК, у Донецькій області через бої залишаються знеструмленими 34 населених пункти. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

Так, в результаті бойових дій в Донецькій області залишаються знеструмленими:

Піски, Водяне, Лозове, Невельское, Ластівчине, Старомихайлівка (Сторомихайлівка), Славне, Белокаменка, Нова Ласпа, Гранітне, Старомарьевка, Нова Мар'ївка, Зорька, Сауровка, Тарани, Кам'янка, Данилівка, Польове, Никишино, Круглик, Веселий, Кумшацкий, Тимофіївка, Стрюково, Димитрово, Малоорловка, Камышатка, Веселе, Спартак, Червоний Партизан, Верхнеторецкое, Тоненьке, Північний, Шуми.

Крім того, частково знеструмлені міста Мар'їнка, Авдіївка, Донецьк, Горлівка.

У ДТЕК додали, що відновлено електропостачання мікрорайонів Дебальцеве, частково знеструмлених через бойових дій 14 листопада, а також частини житлових будинків, школи, дитячого садка, туберкульозного диспансеру в селищі Оленівка Докучаєвського району, частково знеструмлених вранці 16 листопада в результаті бойових дій.

Крім того, відновлено електропостачання сіл Стожково, Михайлівка, селища Степове Шахтарського району.

Нагадаємо, за повідомленням прес-служби Донецької міськради, у багатьох районах Донецька станом на 17:30 чути потужні залпи і вибухи з важкої зброї.