ua en ru

У ДНР заявили, що віялові відключення в регіоні не проводяться

Всі відключення електроенергії, які проводяться на території самопроголошеної "Донецької народної республіки", не є віяловими, а пов'язані з проведенням ремонтно-відновлювальних робіт. Про це повідомили у прес-центрі "міністерства" ПЕК ДНР.

Ремонтні служби, підвідомчі департаментам газу та енергетики, щодня відновлюють і вводять в експлуатацію зруйновані внаслідок артобстрілів об'єкти газової та енергетичної інфраструктури.

"Якщо буквально до 23 грудня у зведеннях прес-центру повідомлялося про 17 знеструмлених населених пунктів з населенням 1300 осіб, то нові артобстріли Тельманівського району 23 грудня пошкодили лінії електропередач, і на ранок 24 грудня без електроенергії вже залишилися 3206 осіб у 23 населених пунктах. На ранок 25 грудня без електроенергії залишався тільки 21 населений пункт з населенням 2927 людей. Енергетики неодноразово відновлювали енергопостачання прифронтових населених пунктів, житлових будинків у районах Донецька, Горлівки, Ясинуватої", - йдеться в повідомленні.

Як зазначили у прес-центрі, будь-які перебої в електропостачанні, що відбуваються на території республіки, пов'язані або з пошкодженням ліній електропередач та електротехнічного обладнання в результаті артобстрілів, або з відключенням електропостачання для виробництва відновлювальних робіт. Водночас ремонтні роботи магістральних ліній електропередач можуть проводитися на значній відстані від безпосередньо знеструмленого житлового будинку або населеного пункту.

Нагадаємо, вчора з'явилася інформація, що в окупованому бойовиками Донецьку почалися віялові відключення. електроенергії.