ru ua

У ДНР наполягають на термінових переговорах у Мінську

У ДНР наполягають на термінових переговорах у Мінську
Представники самопроголошеної "Донецької народної республіки" наполягають на терміновій зустрічі тристоронньої контактної групи в Мінську.

Представники самопроголошеної "Донецької народної республіки" наполягають на терміновій зустрічі тристоронньої контактної групи в Мінську. Про це йдеться в заяві постійного повноважного представника ДНР" на переговорах у Мінську Дениса Пушилина, опублікованому на сайті "прес-центру" ДНР.

"Представники Донецької та Луганської народних республік готові в найближчі дні виїхати в Мінськ і приступити до роботи. Обидві республіки уповноважили своїх постійних представників, позиція яких матиме обов'язкову силу. Ми наполягаємо, що Мінська група повинна негайно зібратися з запрошенням представників ОБСЄ, України і Росії", - сказано в заяві.

За словами Пушилина, "пауза в діяльності Мінської групи явно затягнулася".

"Я відповідально заявляю, що будь-які спроби врегулювання конфлікту без участі республік будуть неефективними і неминуче заведуть переговорний процес у глухий кут. Я також підтверджую нашу прихильність мінським формату за участю Росії, ОБСЄ, ДНР і ЛНР, а також України. Підкреслюю, що главами республік підписані правові акти про призначення постійних представників республік. Всі рішення, під якими ці представники поставлять свої підписи, будуть мати обов'язкову силу і прийматися до виконання усіма органами цивільної влади і збройними силами республік", - заявив він.

Нагадаємо, МЗС України не виключає присутності представників ДНР і ЛНР на переговорах у Мінську.

6 листопада в ДНР і ЛНР заявили, що очікують на засідання "мінської групи" через два тижні.

Зокрема, ДНР направить на переговори тристоронньої групи в Мінськ Дениса Пушилина, ЛНР - "заступника голови Народної ради" ЛНР Владислава Дейнего.