ru ua

У Дніпропетровській області поселили 68 школярів, вивезених з-під обстрілу в зоні АТО

Школярі з піддалися обстрілу бойовиків Мар'їнки і Красногорівка Донецької області доставлені в школу-інтернат міста Нікополя Дніпропетровської області Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

В інтернаті діти зможуть проживати, навчатися, а також відвідувати гуртки за інтересами. Спілкуватися з близькими діти зможуть через інтернет, доступ до якого буде забезпечений в окремій аудиторії.

Допомогти працівникам школи-інтернату погодилися соціальні служби і ДСНС, які готові при необхідності направляти сюди своїх психологів. В цілому, школа-інтернат готувалася прийняти 200 дітей з Донбасу.

"На сьогоднішній день ми забрали тільки 68 дітей - не всі змогли виїхати. Я думаю, в найближчі дні ми зможемо забрати решту, - заявив радник голови Дніпропетровської ОДА Олексій Салкоч. - Приблизно 2,5 тис. дітей повинні приїхати в Дніпропетровську область з Мар'їнки, Курахове, Авдіївки, Маріуполя".

За словами співробітників міліції, під час посадки дітей в автобуси постійно лунали постріли і вибухи. Відомо, що глава ГУ МВС в Донецькій області В'ячеслав Аброськін домовлявся з бойовиками про надання безпечного коридору для евакуації дітей у санаторії Дніпропетровщини.

Нагадаємо, бойовики протягом декількох діб продовжували обстрілювати з систем залпового вогню "Град" Мар'їнку і Красногорівку Донецької області.