В Дніпропетровську відкрито рух швидкісних електропоїздів по маршрутах Дніпропетровськ-Донецьк і Дніпропетровськ - Харків

З залізничного вокзалу Дніпропетровська, близько 9:50 вирушив швидкісний електропоїзд Дніпропетровськ - Донецьк. Це один з двох нових електропоїздів фірми Skoda, які тепер будуть курсувати по маршрутах Дніпропетровськ - Донецьк та Дніпропетровськ - Харків, передає кореспондент РБК-Україна.

"Сьогодні швидкісні електропоїзди Skoda об'єднують три міста - мільйонника - Дніпропетровськ, Донецьк і Харків ... Це поліпшить і економічні і культурні та сімейні зв'язки. Дуже важливо, що цей проект реалізований перед Євро-2012. Це дасть можливість безпечно і швидко переміщатися і вболівальникам, а також в періоди між матчами відвідувати не тільки міста проведення Євро, а й інші регіони та міста", - сказав губернатор Олександр Вілкул.

Перед відкриттям швидкісного руху в 2011 - 2012 рр. на ділянці залізниці Лозова - Павлоград-1, Синельникове-2 - Дніпропетровськ, Придніпровська залізниця виконала комплексні роботи на загальну суму 132.8 млн грн.

"Вибудовується в країні швидкісний коридор: Львів - Київ - Полтава - Красноград - Лозова - Донецьк і другий коридор: Харків - Лозова - Синельникове - Запоріжжя - Мелітополь - Сімферополь. Швидкість тут 160 км / ч, а Дніпропетровськ - Донецьк - 140 км / год . Якщо Дніпропетровськ-Москва слід до Харкова близько 4:00, що новий поїзд - 3:00 2о хвилин. Таким чином, час економії для пасажирів", - сказав начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот.

Вартість одного такого потяга становить 30 млн дол Всього їх було закуплено 2 за рахунок державного бюджету. Поїзд Дніпропетровськ - Харків прибуває на кінцеву станцію через 3:00 20 хвилин після відправлення. Дніпропетровськ Донецьк - через 2 години 56 хвилин. Вартість проїзду в першому класі (вагони 1,6) становить: у понеділок, четвер і суботу - 131,22 грн; вівторок, середа - 119,26 грн; п'ятницю, неділю-143,20 грн. Вартість проїзду в другому класі (вагони 1,6): понеділок, четвер, суботу - 74,82 грн; вівторок, середа - 68,52 грн; п'ятницю, неділю - 81,13 грн; другий клас (вагони2-5): понеділок , четвер, суботу-60,50 грн; вівторок, середа - 55,25 грн; п'ятницю, неділю - 64,85 грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся