У Чорне море зайшов ракетний крейсер США
10:11 07.08.2014 Чт
1 мин
У води Чорного моря вчора, 6 серпня, зайшов американський ракетний крейсер Vella Gulf.
У води Чорного моря вчора, 6 серпня, зайшов американський ракетний крейсер Vella Gulf. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Військово-морських сил США.
"Ракетний крейсер США типу "Тікондерога" Vella Gulf увійшов у Чорне море 6 серпня", - йдеться в повідомленні.
Прес-служба ВМС США зазначає, що мета сприяти підтримці миру і стабільності в регіоні.
"Місія Vella Gulf полягає в тому, щоб поліпшити оперативну взаємодію і роботу щодо досягнення загальних цілей, демонструючи прихильність Сполучених Штатів до зміцнення колективної безпеки країн НАТО і партнерів в регіоні", - сказано в повідомленні ВМС.