ru ua

В АП навіть не розглядають можливості перенесення підписання УА з ЄС на 2014 р., - радник Президента

В Адміністрації Президента України навіть не розглядають можливості перенесення підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом (ЄС) на 2014 р. і розраховують встигнути з виконанням усіх зобов'язань до саміту в листопаді 2013 р. Про це в інтерв'ю "Голосу Америки" сказала радник Президента України Віктора Януковича з питань конституційно-правової модернізації Марина Ставнійчук, коментуючи інформацію про можливе перенесення процедури підписання угоди на 2014 р.

"На сьогоднішній день стоїть завдання виключно плану "А" - все-таки відпрацювати ті позиції, які пов'язані з європейською асоціацією", - зазначила Ставнійчук.

При цьому, на її думку, у України ще є час, щоб виконати свої зобов'язання.

"Україна, власне, сьогодні працює, серйозно працює, динамічно працює над тими зобов'язаннями, які ми взяли з точки зору асоціації на Вільнюському саміті, і над виконанням тих завдань, які стоять перед нею", - заявила Ставнійчук.

Нагадаємо, раніше лава МЗС Польщі Радослав Сікорскі заявив, що якщо Україна не встигне виконати всі умови Євросоюзу до саміту "Східного партнерства" у Вільнюсі, то підписання угоди про асоціацію можуть перенести на 2014 р.