ua en ru

У 2013 р. в Україні планують виробити сільгосппродукції на 6% більше, ніж у 2012 р., - на 236 млрд грн

За підсумками 2013 р. в Україні очікується виробництво аграрної продукції на рівні 236 млрд грн, повідомив у ході колегії Мінагрополітики в рамках виставки «Агро-2013» директор департаменту економічного розвитку аграрного ринку МінАП Віталій Саблук.

«З січня по квітень у всіх категоріях господарств валове виробництво сільгосппродукції збільшилося на 5,1%. Так, зростання продемонстрували 20 областей. І якщо ми збережемо таку позитивну тенденцію, ми можемо сподіватися, що за поточний рік в Україні буде вироблено сільгосппродукції на 236 млрд грн, що на 6% більше, ніж у 2012 р.», - зазначив він.

За його словами, за цей період збільшилося виробництво харчових продуктів, а ціни на неї знизилися. «Харчова промисловість наростила виробництво на 2,5%, а ціни на її продукцію зменшилися на 0,8%. Так, у квітні порівняно з минулим роком подешевшали овочі, яйця і цукор. У той же час, проведення сільськогосподарських ярмарків дозволить зберегти стабільність цін. Всього з початку року по всій Україні їх пройшло більше 19 тис.», - зазначив фахівець.