ru ua

О 12:00 буде парафовано угоду з врегулювання кризи, - прес-служба Януковича

Сьогодні о 12:00 в Адміністрації Президента України буде парафовано угоду з врегулювання кризи в Україні.

Сьогодні о 12:00 в Адміністрації Президента України буде парафовано угоду з врегулювання кризи в Україні. Про це повідомляє пресс-служба Президента України.

Завершились переговори щодо врегулювання політичної кризи в державі за участю Президента України Віктора Януковича, лідерів опозиції, представників Європейського Союзу та Російської Федерації.

Сторони дійшли згоди щодо парафування угоди з врегулювання кризи.

Нагадаємо, вчора ввечері міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус, який зараз перебуває в Києві, заявив, що остаточне рішення по "дорожній карті" врегулювання ситуації в Україні поки що не прийнято. Це заява Фабіус зробив перед зустріччю з Президентом Януковичем, в якій глава МЗС Франції бере участь разом з міністрами закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайєром та Польщі Радославом Сікорський.

До цього прес-секретар МЗС Польщі Марсін Войцеховський охарактеризував майбутній переговори як складні.

Джерела в дипломатичних колах повідомили, що проект "дорожньої карти" включає в себе, крім іншого, створення тимчасового уряду в Україні. Крім того, прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив. що Янукович у ході переговорів погодився на проведення дострокових виборів.

Зі свого боку глава МЗС Польщі Сікорський зазначив, що прогрес на переговорах є, але поки ще залишається безліч розбіжностей.