Збільшення кількості переміщених осіб із зони АТО останнім часом не спостерігається, - ДержНС

НовиниСуспільство    16.03.2015 - 10:59

У Державній службі України з надзвичайних ситуацій останнім часом не зазначають збільшення кількості переміщених осіб. Про це в ході брифінгу заявила глава прес-служби ДержНС Наталія Бистра, передає кореспондент РБК-Україна.

"Жителі населених пунктів розмішені в зоні проведення АТО, а також з окупованих терористами територій продовжують залишати свої будинки. Разом з цим, збільшення кількості переміщених осіб останнім часом ми не спостерігаємо. Так, за минулий тиждень, в транзитивні пункти ГосЧС в містах Костянтинівка та Слов'янськ, а також в регіональний штаб Донецької області самостійно звернулися 634 людини, з яких 11 дітей дошкільного віку та 10 осіб з обмеженими можливостями", - заявила Бистра.

За її словами, в більшості своїй люди залишають території, які знаходяться під контролем терористів.

"Всі, хто звернувся до пунктів зустрічі та регіональних штабів, отримали необхідну допомогу, а після визначення з подальшим переміщенням в інші регіони їх безкоштовно доставили в місце призначення, надали житло для тимчасового проживання та забезпечили усіма необхідними соціальними гарантіями", - додала Бистра.

Нагадаємо, 13 березня стало відомо, що Кабінет міністрів України скасував оподаткування фінансової допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top