Послуга перенесення номера в Україні запрацює не раніше кінця 2017 року

Послуга перенесення номера в Україні запрацює не раніше кінця 2017 року
Фото: в Україні розроблено план впровадження послуги перенесення номера

Відповідний план впровадження послуги оприлюднений Нацкомісією з питань зв'язку та інформатизації

Національна комісія з питань регулювання зв'язку та інформатизації (НКРСІ), розробила орієнтовний план заходів з впровадження послуги перенесення абонентських номерів (Mobile number portability, MNP), згідно з яким послуга запрацює не раніше, ніж наприкінці поточного року. Основні завдання плану обнародованы на сайті регулятора.

зокрема, план передбачає розробку технічних умов на створення централізованої бази даних перенесених номерів, узгодження взаємодії бази з телекомунікаційними мережами, монтаж відповідного обладнання і так далі.

При цьому чіткий термін запуску послуги в плані не прописаний. Так, рішення про терміни початку дії в Україні послуги MNP Нацкомісія повинна буде прийняти до 7 листопада.

Нагадаємо, раніше в Українському державному центрі радіочастот прогнозували, що послуга перенесення номера буде впроваджена в Україні в цьому році.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся