Урагану "Хосе" підвищили рівень небезпеки до надзвичайного

Урагану "Хосе" підвищили рівень небезпеки до надзвичайного
Фото: ураган "Хосе" (pixabay.com/tpsdave)

Максимальний стійку швидкість вітру ураган "Хосе" розвиває у 240 км / год

Урагану "Хосе" присвоїли підвищили рівень небезпеки до надзвичайного, присвоївши 4 категорію за шкалою ураганів Саффіра - Сімпсона. Про це повідомляє Reuters.

"Ураган "Хосе" прогресував і за шкалою ураганів Саффіра - Сімпсона посилився до надзвичайно небезпечного урагану четвертої категорії", - заявив у п'ятницю Національний центр ураганів США.

Згідно з інформацією видання, ураган "Хосе" знаходиться приблизно в 700 кілометрах на схід-південно-схід від Північних підвітряних островів (у берегів Венесуели) з максимальним стійким вітром в 240 км / год, що підтвердили синоптики в Майамі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до Карибського басейну рухається ураган "Хосе", , який досяг третьої категорії потужності за п'ятибальною шкалою.

На вечір четверга, "Хосе" знаходився приблизно в 955 км на схід від Малих Антильських островів, максимальна стійка швидкість вітру становила близько 195 км/ч.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся