Ураган "Харві": кількість жертв зросла до 39

Ураган "Харві": кількість жертв зросла до 39
Фото: ураган "Харві" (pixabay.com)

Внаслідок стихії пошкоджено та зруйновано десятки тисяч будинків

У результаті урагану і тропічного шторму Харві в США загинули 39 людей. Про це повідомляє телеканал CNN.

Раніше повідомлялося про 35 загиблих.

Численні райони в Техасі та Луїзіані залишаються затопленими. Внаслідок стихії пошкоджено та зруйновано десятки тисяч будинків. У пунктах тимчасового розміщення перебувають понад 50 тисяч осіб.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в США збиток від урагану "Харві" може досягти рекордних 160 млрд доларів, що складе приблизно 1% валового національного продукту країни

Зокрема, за оцінками AccuWeather, збиток від урагану "Харві" в США може досягти рекордного показника в 160 млрд доларів, що буде дорівнювати приблизно 1% ВНП. Такі економічні потрясіння здатні позначитися на зайнятості, бізнесі і корпоративних доходи.

Таким чином, збитки від урагану "Харві" можуть перевищити сумарний збиток, які завдали ураган "Катріна" в 2005 році і потужний циклон "Сенді" у 2012 році. У той же час повідомляється, що станом на 31 серпня вода почала відступати з Х'юстона, аеропорти відновили роботу в обмеженому режимі, однак на сході Техасу залишається затопленим Порт-Артур.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся