"Укртрансгаз" зняв обмеження на транспортування газу для ТЕЦ-6

"Укртрансгаз" зняв обмеження на транспортування газу для ТЕЦ-6
Фото: ТЕЦ-6 (прес-служба "Нафтогазу")

Нині компанія очікує підтвердження від ПАТ "Київгаз" про готовність приймати природний газ

ПАТ "Укртрансгаз" зняло обмеження на транспортування газу для ТЕЦ-6 (теплової електроцентралі), які були введені раніше через систематичну несплату за послуги транспортування газу та накопичення боргів. Про це повідомляє прес-служба НАК "Нафтогаз України".

Зазначено, що нині філія УМГ "Київтрансгаз" здійснила всі необхідні підготовчі роботи для відновлення транспортування природного газу для потреб ТЕЦ-6 у повному обсязі та очікує підтвердження від ПАТ "Київгаз" та споживача про готовність приймати природний газ.

"Зважаючи на негативні соціальні наслідки обмеження подачі газу на зазначену ТЕЦ та прагнучи не допустити розбалансу в енергосистемі Києва та області, "Укртрансгаз" погодився поновити газопостачання, хоча із 61 млн гривень боргу за транспортування газу для виробництва електроенергії на даний момент до "Укртрансгазу" надійшло лише 20 млн гривень. Загальна заборгованість ПАТ "Київенерго" перед "Укртрансгазом" за послуги транспортування становить близько 330 млн гривень. Це майже половина заборгованості всіх виробників теплової енергії України", - йдеться в повідомленні.

У компанії також повідомили, що 23 червня Київська міська держадміністрація надіслала до "Укртрансгазу" листа, яким гарантувала контроль за виконанням "Київенерго" у строк до 30 червня своїх зобов’язань щодо погашення заборгованості в сумі 41 млн гривень.

"Якщо зобов’язання "Київенерго" по виплаті заборгованості до 30 червня не будуть виконані, газопостачання до ТЕЦ може бути знову обмежено", - попередили в газовій компанії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві почалися роботи з відновлення газопостачання ТЕЦ-6 на лівобережній частині міста.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся