ua en ru

"Укрнафта" заявляє, що 2 млрд куб. м газу були передані їй за рішенням суду

"Укрнафта" заявляє, що 2 млрд куб. м газу були передані їй за рішенням суду Фото: ПАТ "Укрнафта"

У компанії вважають цілком законним і справедливим виконання рішення суду, яке вступило в законну силу кілька років тому

ПАТ "Укрнафта" є власником 2 061 805,134 тис. куб. м природного газу видобутку 2006 року, який був переданий до газотранспортної системи України і закачаний у підземні сховища ПАТ "Укртрансгаз", про що оформлені акти приймання-передачі газу на зберігання. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що державне регулювання цін на газ в 2006 році не здійснювалося, відповідно, державний регулятор НКРЕ не мав повноважень встановлювати ціни на газ видобутку ПАТ "Укрнафта".


"У травні 2014 року вступило в законну силу рішення Господарського суду міста Києва від 20 січня 2011 року - ПАТ "Укртрансгаз" і НАК "Нафтогаз України" були зобов'язані не чинити перешкод у здійсненні права власності на цей обсяг природного газу, відібрати з підземних сховищ і передати цей газ ПАТ "Укрнафта", -йдеться в повідомленні.

В липні 2014 року ПАТ "Укрнафта"звернулося за примусовим виконанням згаданого судового рішення, однак судове рішення залишається не виконаним ПАТ "Укртрансгаз" і НАК "Нафтогаз України". Державною виконавчою службою вжито заходів, спрямованих на виконання судового рішення, одним з яких і було здійснення 3 червня 2016 року видобування цього газу, що знаходиться в підземних сховищах ПАТ "Укртрансгаз".

У компанії вважають цілком законним і справедливим виконання рішення суду, яке вступило в законну силу кілька років тому, спрямованих на забезпечення можливості розпорядитися своєю власністю, яка безпідставно утримується боржниками.

Нагадаємо, раніше НАК "Нафтогаз України" заявив, що ПАТ "Укранафта" було безпідставно передано близько 2 млрд куб. м. газу представником державної виконавчої служби.