"Укргазбанк" виділив 4,6 млн євро на будівництво СЕС у Херсонській області

НовиниЕнергетика    13.10.2016 - 22:06
Фото: нова СЕС з'явиться в Херсонській області
Фото: нова СЕС з'явиться в Херсонській області
З початку року кошти клієнтів "Укргазбанку" збільшилися на 22 млрд гривень Підприємства "зеленої економіки" отримають пільгові кредити від держбанку, - Семерак

Еко-кредит надано на 7 років

Державний "Укргазбанк" надав рекордний за обсягом Еко-кредит у сумі 4,6 млн євро на будівництво нової сонячної електростанції (СЕС) в Каховці Херсонської області. Про це повідомляє прес-служба банку.

Згідно з повідомленням, банк забезпечив кредитними коштами компанію, яка експлуатує вже діючу СЕС у Херсонській області, а саме два пускові комплекси загальною потужністю 1,1 МВт, які тільки за два місяці (з липня по серпень 2016 року) згенерували 325 176 кВт / год. Фінансування від держбанку буде спрямовано на будівництво третього пускового комплексу потужністю 5,9 МВт. Кредит наданий строком на 7 років.

Фото: держава виділила кошти на будівництво нової СЕС в Херсонській області

Нова СЕС буде забезпечувати жителів і підприємства Херсонської області екологічно чистою електроенергією за "зеленим" тарифом.

Фінансування таких екологічних та енергоефективних проектів проводиться "Укргазбанком"в рамках реалізації стратегії Еко-банкінгу, метою якої є підвищення енергоефективності економіки України та досягнення її енергетичної безпеки.

Нагадаємо, уряд планує завершити роботу над енергетичною стратегією до кінця року.

Читайте в розділі

Роздрібні продажі бензину через українські АЗС у вересні скоротилися на 14,6% 

Ціна нафти Brent опустилася нижче 51 долара за барель

У "Київенерго" прогнозують найскладніший за 10 років опалювальний сезон

On Top