"Укравтодор" прозвітував про закінчення ремонту траси Київ-Одеса

П'ятниця 27 квітня 2018 19:00
"Укравтодор" прозвітував про закінчення ремонту траси Київ-Одеса
Фото: ремонт доріг (twitter.com/VGroysman)

Найближчими днями завершиться ліквідація дрібної ямковості

Аварійний ремонт міжнародної траси М-05, сполученням Київ-Одеса, завершено. На дорозі ліквідовано ямковість у межах Київської, Черкаської, Одеської областей, повідомляє прес-служба "Укравтодору".

Зазначається, що ліквідація аварійної ямковості працівниками підприємства була розпочата 3 квітня 2018 року.

"На найбільш уражених ділянках верхній шар дорожнього покриття повністю перестилався. Найближчими днями завершиться ліквідація дрібної ямковості... По всій протяжності дороги наноситься розмітка", - повідомляє прес-служба.

 

Аварійний ремонт на трасі М-05 завершено Аварійний ремонт на дорозі М-05 завершено до 1 травня. Наразі по всій...

Опубліковано Укравтодор 27 квітня 2018 р.

Відомо, що також "Укравтодор" проводить капітальний ремонт окремих ділянок траси М-05 на ділянках 17 - 36 км, 42 - 58 км, 58 - 87 км (за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку). Також капітальний ремонт на ділянках 13- 17 км, 36 - 42 км відбувається за рахунок Державного дорожнього фонду (на суму 191,8 млн грн.).

Зазначимо, що будівництво міжнародної траси Київ - Одеса стартувало у 1926 році і тривало до 1960 року.

Нагадаємо,  раніше керівник "Укравтодору" Славомір Новак заявив, що підприємство вирішило відмовитись від ямкового ремонту доріг.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся