З України запустять нові авіарейси до Португалії та Ізраїлю

НовиниІнфраструктура    29.06.2017 - 13:57
Фото: аеропорт "Київ" (УНІАН)
Фото: аеропорт "Київ" (УНІАН)

З Києва з'являться рейси в Лісабон і Тель-Авів

На наступному тижні з Міжнародного аеропорту "Київ" українські авіакомпанії відкриють два нових рейси - До Лісабону (Португалія) і Тель-Авіва (Ізраїль). Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

У п'ятницю, 7 липня, авіакомпанія DART Ukrainian Airlines почне виконувати польоти в Лісабон. Рейс буде виконуватися один раз на тиждень по п'ятницях. Виліт з Києва о 17:30, зворотний рейс з Лісабона прибуває до Києва рано вранці в суботу в 4:20 за київським часом, час у польоті триває приблизно 4 години 20 хв.

Наголошується, що рейс Київ-Лісабон є найвіддаленішим напрямком з аеропорту "Київ" на даний момент, відстань яке потрібно подолати літака становить 3352 км.

Також з 9 липня авіакомпанія YanAir Airlines відкриває регулярні рейси з аеропорту "Київ" до міста Тель-Авів. Частота перельотів - двічі на тиждень - по середах і неділях. Виліт з Києва буде здійснюватися в 5:00, з Тель-Авіва до 18:00. Приблизний час у польоті - 3 часа30 хвилин. На початку серпня YanAir планує збільшити частоту польотів в Ізраїль до трьох разів на тиждень.

Нагадаємо, з 14 липня турецька авіакомпанія Pegasus Airlines відкриє прямі регулярні рейси за маршрутом Анкара-Одеса-Анкара.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top