Україна не може виплачувати пенсії на окупованом Донбасі, - ЄСПЛ

Україна не може виплачувати пенсії на окупованом Донбасі, - ЄСПЛ
Фото: засідання Європейського суду з прав людини (echr.coe.int)

Ситуація з відсутністю соцвиплат залежить від триваючого конфлікту

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) підтвердив відсутність можливості виплачувати українські пенсії на окупованих російсько-терористичними військами територіях Донбасу. Про це написав на своїй сторінці в Facebook заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Пєтухов.

 

UA/EN ЄСПЛ підтвердив, що Україна зробила все можливе для забезпечення соціальними виплатами жителів окупованого Донбас...

Опубліковано Sergiy Petukhov 13 лютого 2018 р.

За його словами, суд підтвердив, що Україна зробила все можливе для забезпечення там соцвиплат, але через триваючого конфлікту здійснювати виплати фізично неможливо.

"ЄСПЛ підтвердив, що Україна зробила все можливе для забезпечення соціальними виплатами жителів окупованого Донбасу. Через триваючого конфлікту ми фізично не можемо платити пенсії на тимчасово неконтрольованої частині Донбасу, і це не є порушенням конвенції", - написав він.

Нагадаємо, як раніше повідомлялося, голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський розповів про рівні дотаційності так званих "Донецькій/Луганській народних республік" ("ДНР"/"ЛНР"). "Сьогодні ДНР на 65% дотаційна, ЛНР - на 85%", - зазначив він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся